Ugotujmy obiad w … IKEI

Ikea kuchnia spotkań

A dokładnie w salonie i kuchni w centrum Warszawy, gdzie razem ze znajomymi przygotujemy sobie posiłek.

Wielu z nas powraca do własnoręcznego przyrządzania potraw.  Jakby na przekór zabieganiu, szukamy czasu i miejsca, które pozwala nam odpocząć psychicznie. Gotujemy nie tylko w swoich czterech ścianach, zapraszając rodzinę lub przyjaciół. Umawiamy się też na forach, by udać się do domów nieznajomych lub wspólnie wyjść do restauracji, które umożliwiają samodzielne przygotowywanie dań.

Włączając się w te trendy naturalności i ekonomii współdzielenia, IKEA otworzyła właśnie w Warszawie „Kuchnię Spotkań”. W kamienicy w centrum stolicy oferuje do wynajęcia kuchnie i salony (oczywiście firmowo umeblowane). Można w nich urządzać obiady prywatne lub firmowe, a dzieci mają swój kącik do zabawy.

Innowacja to drugie imię IKEI. Pilnie śledzi ona nie tylko zachowania swoich klientów, ale także szersze trendy społeczne, ekonomiczne i mentalne. A potem przetwarza je na nowoczesne działania marketingowe, które nieodmiennie przyciągają uwagę. I zawsze inteligentnie i jakby tylko przy okazji promują jej produkty.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>


  • Facebook